Корисні лінки
 
Подяки

mail Серпень 2016 року

 

Слова вдячності на адресу працівників сектору роботи з потерпілими Правобережного відділу Управління у своєму листі нещодавно надіслав потерпілий на виробництві у м. Києві, інвалід ІІ групи Листопадов Генадій Миколайович:

Висловлюю щиру вдячність спеціалістам Головатенко З.В., Смиковській Г.П. за чуйне ставлення до людей.

З повагою Листопадов Г.М.

mail Червень 2016 року

Слова вдячності на адресу працівників сектору роботи з потерпілими Правобережного відділу Управління у своєму листі нещодавно надіслав потерпілий на виробництві у м. Києві Дяченко Іван Опанасович: 

 

Вельмишановна Світлано Вікторівно!

Дуже дякую Вам за те, що розглянули мою заяву, і я отримав від Вас повну інформацію про мою справу, а ще за те, що зробили перерахунок, і я таким чином отримав від Вас суттєву допомогу. Ще раз дякую Вам особисто і всім, хто брав участь у розгляді моєї заяви. Бажаю Вам, Світлано Вікторівно, нових успіхів у Вашій такій потрібній роботі, а також здоров’я! Усім працівникам Управління мої вітання. Дякуючи Вам я живу на світі.

З величезною повагою до Вас,
Дяченко Іван Опанасович

 

mail Квітень 2016 року

З нагоди професійного свята – Дня охорони праці начальнику відділу профілактичної роботи та страхових експертиз – головному страховому експерту з охорони праці Управління Олені Бочаровій була вручена подяка від голови Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації Наталії Бондар.

 

mail Квітень 2016 року

На адресу начальника Управління Ірини Протченко надійшов лист-подяка від першого заступника голови Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації Сергія Пилипчука:

Шановна Ірино Юріївно!

З нагоди Дня охорони праці прийміть найщиріші вітання. Бажаємо Вам та вашому колективу міцного здоров’я, незгасної життєвої енергії і наснаги до праці.

Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація висловлює вдячність вашим працівникам за сумлінну працю, професіоналізм у роботі, окрему подяку висловлюємо начальнику відділу профілактичної роботи та страхових експертиз – головному страховому експерту з охорони праці Управління Бочаровій О.Б. за надання вичерпних консультацій під час нарад, семінарів з питань охорони праці, які спрямовані на створення належних, безпечних та здорових умов праці на підприємствах, в установах, організаціях Святошинського району.

Сподіваємось на подальшу співпрацю.

З повагою  перший заступник голови Святошинської РДА               С.І. Пилипчук

 

mail Квітень 2016 року

Слова вдячності на адресу начальника та працівників Управління у своєму листі нещодавно надіслала потерпіла на виробництві у м. Києві Карпенко Валентина Іванівна:

Шановна Ірино Юріївно!

Я, інвалід 3-ї групи внаслідок трудового каліцтва, хочу подякувати Фенченко Валентині Дмитрівні, а також всім працівникам сектору роботи з потерпілими Правобережного відділу Управління за їх любов до людей, чуйне ставлення, за щирість, яку проявляють до потерпілих на виробництві, а також за те, що вони дуже терплячі, коректні до всіх відвідувачів.

Дякую Вам за підбір такого гарного колективу!

З повагою В.І.Карпенко

 

mail Березень 2016 року

Днями на адресу Лівобережного відділу надійшов лист-подяка від керівника ПП «Валентина-97»:

Висловлюємо щиру подяку працівникам сектору по роботі зі страхувальниками Лівобережного відділу Управління за чуйне ставлення до страхувальників, порядність та фаховий підхід до своєї справи.

З повагою директор ПП «Валентина-97» Єрентюк В.О.

 

mail Березень 2016 року

Нещодавно на адресу Лівобережного відділу надійшов лист-подяка від керівника ТОВ «АВ-ТРАНСБУД»:

Висловлюємо щиру подяку працівникам сектору по роботі зі страхувальниками Лівобережного відділу Управління ВД ФССНВ у м. Києві за доброзичливе та уважне ставлення, дбайливі та вчасно надані консультації.

Директор ТОВ «АВ-ТРАНСБУД» О.Ф.Дока

 

mail Березень 2016 року

Слова вдячності на адресу начальника та працівників Управління у своєму листі нещодавно надіслав потерпілий на виробництві у м. Києві Кирилов Є.Д.:

Шановна Ірина Юріївна!

Велике Вам спасибі за підтримку і турботу про нас – людей, що частково втратили працездатність на виробництві. Дякуючи Управлінню я отримую як матеріальну, так і душевну підтримку. Я повірив у свої сили, беручи участь у спортивних змаганнях. Управління дало мені надію не втрачати силу духу і силу волі.

Також хочу подякувати Бодні Артему Олександровичу, а також усіх працівників Управління за розуміння і чуйність у вирішенні наших проблем.

Дякую Вам за все! Будьте здорові! Дай Вам Бог яскравого, цікавого та довгого життя!

З повагою Кирилов Євген Дмитрович

 

mail Березень 2016 року

Нещодавно на адресу Управління надійшов лист-подяка від керівництва ПАТ «Київспецтранс»:

Щиро дякуємо страховому експерту з охорони праці Правобережного відділу Управління Хоменчуку М.О. за високопрофесійне проведення розслідування причин настання нещасного випадку, установленні осіб, які допустили порушення нормативно-правових актів з охорони праці та розробку плану заходів щодо запобігання нещасних випадків.

Член правління – технічний директор ПАТ «Київспецтранс»                         В.І.Чирва

 

mail Лютий 2016 року

Днями на адресу начальника Управління Ірини Протченко надійшов лист зі словами вдячності від капітана збірної команди потерпілих на виробництві УВД Фонду у м. Києві на спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу» Наталії Дмитренко:

Шановна Ірино Юріївно!

Висловлюю Вам щиру подяку за залучення нас, потерпілих на виробництві, до участі у спортивних змаганнях, які проводить КМО ФСТ «Спартак». Адже такого роду змагання – це безліч позитивних емоцій, нові цікаві знайомства, нові досягнення та здобуття цінного досвіду. Завдяки проведенню таких змагань, де ми можемо помірятися силою та вправністю зі справжніми професіоналами, ми ставимо перед собою нові цілі і виходимо на новий рівень власних спортивних здобутків. Перш за все, тут ми набираємося колосального досвіду, щоб вдало застосувати його на Всеукраїнській спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу», розраховуючи на призові місця.

Окремо висловлюю подяку завідувачу сектору зв’язків з громадськістю та звернень Управління Бодні Артему Олександровичу за вирішення організаційних питань при проведенні даних заходів,  а також головному спеціалісту цього ж сектору Терещенку Олександру Михайловичу, які підтримали нас не лише морально, але й фізично. На останніх змаганнях «Кубок виклику» вони приєдналися до нас і виступили в змаганнях з перетягування канату. Нашій команді трошечки не вистачило досвіду, аби здобути третє місце. Дякую їм за великий внесок в командний результат!!!

Цього разу ми не здобули особистих перемог, проте наша команда посіла досить високе 5-те загальнокомандне місце і здобула неоціненний досвід.

Дякую всім, хто брав участь в організації та проведенні даних змагань!

З повагою  Дмитренко Н.С.

 

mail Лютий 2016 року

Днями на адресу начальника Управління Ірини Протченко надійшов черговий лист зі словами вдячності нашим співробітникам від потерпілої на виробництві у місті Києві:

Любі працівники сектору роботи з потерпілими Правобережного відділу Управління!

Щиро вдячна Вам за ваше чуйне відношення, за співчуття, за індивідуальний підхід до кожного з нас, за допомогу, за роз’яснення по кожному питанню, яке в нас виникає.

Особливо вдячна Фенченко Валентині Дмитрівні, до якої я можу звернутися зі всіх питань і в будь-який час (навіть в обідню перерву), яка завжди допомагає безвідмовно, все роз’яснює до найменшої дрібниці.

Бажаю всім працівникам Управління успіхів у подальшій роботі. Побільше б таких щирих, чуйних людей в інших сферах, як працівники Вашого Управління.

З повагою Яценко Олена Петрівна

 

mail Лютий 2016 року

Нещодавно на адресу начальника Управління Ірини Протченко надійшов черговий лист зі словами вдячності від потерпілого на виробництві Курного Олександра Петровича:

Шановна Ірина Юріївна!

Висловлюю Вам свою подяку за сумлінну працю! Також я дуже вдячний усім працівникам Управління, з якими мені доводилося спілкуватися, усі вони проявили себе як висококваліфіковані спеціалісти. Здоров’я і наснаги Вам на довгі роки Вашої праці.

З повагою Курний О.П.

 

Лютий 2016 року

mail

Нещодавно на адресу Управління надійшла подяка у листі від інваліда ІІІ групи внаслідок нещасного випадку на виробництві Яременко В.В.:

Хочу подякувати працівникам роботи з потерпілими та організації відшкодування шкоди Управління за чуйне відношення та увагу до потерпілих. Прошу прийняти до уваги та відзначити працівників Головатенко З.В. та Змієвську Н.Л.

З повагою Яременко В.В.

 

Січень 2016 року

mail

Днями на адресу начальника Управління Ірини Протченко надійшов лист подяка від командування військової частини, у якій на даний час проходить службу наш колега:

 

Командування військової частини – польова пошта В0849 та колектив 2 гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону із задоволенням повідомляє Вас, що працівник Вашого управління, Вишня Сергій Олександрович, який в теперішній,нелегкий час пішов захищати суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість України, з честю та гідністю виконує свій військовий та громадянський обов’язок – ЗАХИСТ БАТЬКІВЩИНИ так, як зобов’язує Військова Присяга та совість, як вимагають інтереси України.

Під час служби він став майстром своєї військової спеціальності, вміло і професійно виконує бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції (АТО), підвищує військові знання, допомагає побратимам, чесний, відповідальний, заслужив авторитет перед командуванням та товаришами по службі. В критичних ситуаціях показав себе як холоднокровний і зважений чоловік, з високим морально-етичним духом.

Його успіхами пишається весь особовий склад нашої військової частини і висловлює Вам сердечну вдячність за те, що у Вас виховали і дали Українській армії надійного захисника нашої Батьківщини.

Просимо Вас проявити повагу та вдячність до сімї та нашого військового товариша – вірного продовжувача справи княжої доби, козацького війська та старшого покоління, адже рідна земля, рід, родина, сімя – НАЙБІЛЬШИЙ СКАРБ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ.

Ви можете пишатися ним так, як і ми пишаємось тим, що він з нами. Він став мужнім чоловіком, надійним захисником нашої Вітчизни та Вашого спокою.

Від всієї душі бажаємо Вам доброго здоровя, довгих років життя, успіхів у праці та мирного неба над головою.

З повагою

Командир військової частини- польова поштп В0849

полковник                        А.В.Соколов 

 

Січень 2016 року

mail

Нещодавно на адресу начальника Управління надійшов лист зі словами вдячності від керівництва філії «ДВРЗ» ПАТ «Укрзалізниця»:

 

Шановна Ірино Юріївно!

Керівництво філії «Дарницький вагоноремонтний завод» ПАТ «Укрзалізниця» висловлює Вам подяку за плідну співпрацю з Вашою установою, за доречні та конструктивні поради щодо покращення стану охорони праці, особливо завідуючому сектору профзахворювань страховому експерту з охорони праці Управління Кузьменко Т.Д., яка надає суттєву, висококваліфіковану консультативну допомогу в опрацюванні нагальних питань, завдяки чому наша співпраця є не лише ефективною, а й надзвичайно плідною.

В.о. начальника філії «ДВРЗ» ПАТ «Укрзалізниця» Ю.І.Повх

В.о. заступника начальника філії «ДВРЗ» ПАТ «Укрзалізниця» Є.В.Ділігодін

 

Січень 2016 року

mail

Лист-подяка від потерпілого Д. Макаровського надійшов на адресу Правобережного відділу Управління:

Хотел бы выразить благодарность за лаконичное объяснение по всем вопросам, корректное обращение и в целом приятный коллектив, который оставил хорошое впечатление. Спасибо за хорошую работу!

Макаровский Д.А.

 

Січень 2016 року

mail

Зі словами вдячності керівництву та спеціалістам Управління звернувся у своєму листі потерпілий на виробництві А.Тимошин:

Хочу выразить благодарность за четкое и доброжелательное обслуживание работниками Управления ИД Фонда Глушко Т.А., Маршалкиой Е.Н., ФенченкоВ.Д. Большое спасибо за их помощь в оформлении документов.

Тимошин А.А.

 

Січень 2016 року

mail

Із листа-подяки потерпілої Валентини Довгопол на адресу начальника Управління Ірини Протченко:

Дуже вдячна начальнику відділу роботи з потерпілими та організації відшкодування шкоди Управління Стойчик Наталії Анатоліївні за чуйність, увагу, добре ставлення до мене. Бажаю успіхів у Вашій нелегкій справі.

Довгопол Валентина Іванівна

 

Січень 2016 року

mail

Днями потерпілий В’ячеслав Бережанський у листі звернулася до начальника Управління Ірини Протченко, у якому висловив подяку керівництву Управління, а також окремим спеціалістам Правобережного відділу Управління:

Висловлюю щиру вдячність за уважне та чуйне ставлення працівників сектору роботи з потерпілими до інвалідів, які звертаються до Управління ВД Фонду. А особливо вдячний Зінаїді Василівні, Валентині Дмитрівні, Світлані Степанівні, Світлані Григорівні, Тетяні Анатоліївні, Олені Миколаївні. У ці новорічні свята бажаю їм Щастя!

Бережанський В’ячеслав Іванович

 

Січень 2016 року

mail

Із листа-подяки потерпілої на виробництві, адресованого начальнику Правобережного відділу Управління:

Щиро дякую працівникам відділу роботи з потерпілими та організації відшкодування шкоди Управління Змієвській Н.Л., Смиковській Г.П., Головатенко З.В. за чуйне та професійне відношення до потерпілих. Бажаю подальшого успіху в роботі! Дякую Вам!

Резбицька Я.Ф.

 

Жовтень 2015 року

mail

Нещодавно на адресу начальника управління Ірини Протченко надійшов лист від потерпілої на виробництві, трьохразової учасниці Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці "Сила духу" Наталії Дмитренко, яка від імені усієї збірної команди міста Києва  звернулася до керівника управління зі словами вдячності:


 

Жовтень 2015 року

mail

Днями на адресу Управління надійшов листв від інваліда ІІ групи Малишевської Валентини Яківни:

Подяка

Я, Малишевська Валентина Яківна, висловлюю велику подяку спеціалісту Головатенко З.В. та спеціалісту Смиковській А.П. за чуйність та добре ставлення до мене.

В.Я. Малишевська

 

Жовтень 2015 року

mail

Лист-подяка на  адресу начальника Управління Ірини Протченко надійшов від потерпілого на виробництві Севді Алієва:

Уважаемая Ирина Юрьевна!

Хочу выразить огромную благодарность за Вашу неустанную заботу о нас – людей, когда-то потерявших частичную трудоспособность. Вы  нам дополняете ту потерю своей добротой и душевной заботой. Благодаря Фонду я имею дополнительную, так сказать, «пенсию». И главное – всегда своевременно, без задержки. И еще спасибо Вам за то, что привлекаете нас на спортивные соревнования, давая нам выявить наши способности. Так как, хоть мы и потеряли трудоспособность, но не теряем самое главное – силу духа, силу воли. Живите долго и будьте здоровы!

С уважением Алиев Севди Годжа оглы.

 

Липень 2015 року

mail

Нещодавно чергова подяка від страхувальників надійшов на адресу працівника Правобережного відділу Управління:

ТОВ «МІЛАД» висловлює свою подяку Лоханчук Ганні Іванівні за сумлінну працю. Лоханчук Г.І. проявила себе як висококваліфікований спеціаліст, в зазначені сроки провела перевірку щодо товариства з обмеженою відповідальністю «МІЛАД» у зв’язку з ліквідацією, за результатами перевірки надала довідку про відсутність заборгованості перед Фондом.

Голова ліквідаційної комісії ТОВ «МІЛАД» Вовк Світлана Василівна

 

Липень 2015 року

mail

Лист-подяка на  адресу начальника Управління Ірини Протченко надійшов від потерпілого на виробництві Севді Алієва:

Выражаю свою признательность и искреннюю благодарность сотруднику Фенченко Валентине Дмитриевне за ее понимание и отзывчивость, за заботу к потерпевшим и помощь в решении наших проблем. Спасибо Вам за то, что Вы есть, дай Бог Вам долгую, яркую и интересную жизнь. Будьте здоровы!

Алієв С.Г.

 

Квітень 2015 року

mail

Днями на адресу начальника Правобережного відділу Управління та працівників сектору роботи з потерпілими Правобережного відділу Управління надійшов лист від потерпілої на виробництві Зеленевич Тамари Йосипівни, у якому вона звертається до наших колег зі словами щирої вдячності, а також в знак поваги надіслала їм в подарунок три іконки:

Доброго дня,
шановні Олександре Вікторовичу,
Валентино Дмитрівно,
Зінаїдо Василівно!

Висловлюю Вам велику вдячність за Вашу допомогу мені особисто і таким як, я.

Хай Господь дає Вам здоров’я, благополуччя у роботі і в сімейному житті.  Я за Вас молюся.

Надсилаю Вам ці ікони, вони з молитвами і посвячені. Я їх прикладала до великих ікон, які привозили до нашої церкви на п’ять днів аж з Афонської церкви.

Вітаю Вас і Ваші сім’ї зі всіма прийдешніми святами!

Зеленевич Т.Й.

 

Квітень 2015 року

mail

Начальнику Лівобережного відділу Управління надійшов лист-подяка від страхувальника:

Висловлюю подяку працівникам Лівобережного відділу Управління за уважне ставлення до страхувальників, оперативне вирішення питань та за організацію роботи зі страхувальниками.

Директор ТОВ «Принтмікс» Іонов О.Ю.

 

Березень 2015 року

mail

Працівникам Лівобережного відділу Управління висловили подяку у листі представники однієї зі столичних компаній:

Шановні добродії!

Дозвольте висловити щиру вдячність за дружній прийом, який Ви організували представникові нашої фірми. Хочемо подякувати за допомогу, за виявлену терпеливість при нашій співпраці.

Колектив ТОВ «РЕЛАКС» високо цінує Ваш внесок.

Директор ТОВ «РЕЛАКС»   Лантух Л.І.

 

Лютий 2015 року

mail

Керівник ТОВ «ОКСІ» висловив у своєму листі слова вдячності, адресовані колективу Лівобережного відділу Управління:

Шановні панове!

Від імені Товариства з обмеженою відповідальністю «ОКСІ» висловлюємо Вам глибоку вдячність за доброзичливий і відкритий тон при проведенні перевірки. Щиро дякуємо за своєчасну і плідну роботу.

Із вдячністю і повагою колектив ТОВ «ОКСІ»

Генеральний директор ТОВ «ОКСІ»   Коваленко С.О.

 

Січень 2015 року

mail

На адресу начальника Управління Ірини Протченко надійшов лист-подяка від матері дітей-утриманців, що перебувають на обліку в Управлінні:

Хочу висловити свою вдячність усім працівникам Управління за увагу, турботу і професіоналізм. Ваша робота заслуговує глибокої поваги. Уже другий рік поспіль Управління надає моїм дітям підтримку у відвідуванні новорічних спектаклів у театрі. Дякуємо Вам та вітаємо з новорічними святами!

З повагою Аліме Тіточка

 

Січень 2015 року

mail

Нещодавно на адресу начальника Управління Ірини Протченко надійшов лист від керівника ТОВ «Авалон-ІСУ» Суслової Н.К.:

Дуже дякую Вашим працівникам за оперативність і професійність у підготовці необхідних документів для закриття нашої фірми. Усе пройшло дуже кваліфіковано і в найкоротші терміни. Особлива подяка Корнієнко Л.М. і Соломенко Т.М. за проявлену чуйність і порозуміння.

Суслова Н.К.

 

Січень 2015 року

mail

Нещодавно на адресу Управління надійшов лист зі словами вдячності від потерпілого на виробництві, вимушено переміщеного із зони проведення АТО:

Висловлюю щиру вдячність працівникам Правобережного відділу управління за співчуття, розуміння, чуйність до інвалідів, а також велике дякую за допомогу у вирішенні питань стосовно всіх видів страхових виплат. Велике Вам спасибі за взаєморозуміння у такий нелегкий час. Дай Вам Бог усім здоров’я.

Корсун Микола (Донецьк)

 

Січень 2015 року

mail

Слова вдячності на адресу начальника Управління Ірини Протченко надійшли у листі від сім’ї, якою опікується Управління:

Шановна Ірино Юріївно!

Звертаюся до Вас із великою вдячністю за те, що Ви опікуєтеся не тільки нами, потерпілими на виробництві, а й нашими сім’ями.

Велика Вам вдячність за те, що Ви на Різдвяні свята подарували нашим родинам справжню «казку». Наші діти були дуже задоволені виставами, які Ви нам подарували. Дякуємо Вам.

З повагою сім’я Гаріних

 

Січень 2015 року

mail

Днями на адресу Лівобережного відділу Управління надійшов лист-подяка від представника однієї зі столичних компаній:

Висловлюю подяку за чемне обслуговування страхувальників Лівобережного відділу Управління. Звіти приймаються організовано, швидко. Дуже приємно спілкуватися з працівниками Управління. Дякуємо.

Головний бухгалтер ТОВ «І.К.Ініціатива» Моржецька Н.М.

 

Грудень 2014 року

mail
Нещодавно на адресу управління зі словами вдячності та привітання надійшов лист від потерпілої на виробництві, інваліда II групи Сиротенко В.М.:
Від усієї душі вітаю працівників медичного відділу, та їх начальника Савенко М.М. з наступаючими святами Нового року та Різдва Христового!
Хочу побажати Вам і Вашим близьким міцного здоров'я, злагоди та щастя у Ваших сім'ях, радості та святкового настрою! Бажаю Вам терпіння, сил, які так потрібні вашій не легкій праці, успіхів у всіх Ваших справах та мирного неба над головою.
Хочу висловити найщиріші слова вдячності за Ваші добрі сердця, за тепло, яке Ви нам даруєте, за добре і чуйне ставлення. Ви завжди нас підтримуєте, допомагаєте ліками, даєте такі потрібні нам путівки, завжди вислухаєте, дасьте мудру пораду.
Мені навіть легше боротися з болями, знаючи, що Ви є і завжди з любов'ю піклуєтесь про мене і це надає мені сил долати недугу. Низький Вам уклін!
                                               З повагою інвалід II групи Сиротенко В.М.

Листопад 2014 року
mail

Нещодавно на ім'я начальника управління Протченко І.Ю надійшов лист-подяка від потерпілої на виробництві Петрик В.Є.:
Уважаемая Ирина Юрьевна, выражаю благодарность Вашему коллективу за то,что с добротой и отзывчивостью отнеслись ко мне, помогли заполнить необходимые документы, подсказали как правильно их оформлять. Вы собрали кадры, которые умеют работать с людьми. Они не просто объяснили, а отнеслись с душой ко мне. Хочу Всех поблагодарить и пожелать здоровья, благополучия и мирного неба. Храни Вас Господь, низкий поклон от меня и моей семьи.
                                                        С уважением Петрик В.Е.

Листопад 2014 року
mail
На днях на адресу управління надійшов лист-подяка від потерпілого на виробництві Биковського Ф.Є.:
Щиро вдячні за роботу всього Вашого колективу, а саме сектору страхових виплат Правобережного відділу Управління, який очолює Фенченко В.Д., за чуйне ставлення до нас та співчуття, за грамотну та кваліфіковану консультацію, увагу та витримку. 
                                                      З повагою Биковський Ф.Є.

Листопад 2014 року
mail
Лист зі словами вдячності надійшов на адресу начальника Управління від потерпілого на виробництві із зони АТО Михальчука М.М.:
Бажаю висловити щинру вдячність співробітникам відділу страхових виплат, зокрема Фенченко В.Д. за високу якість та організацію роботи відділу.
                        З повагою Михальчук М.М.

Листопад 2014 року

mail

Нещодавно на ім'я начальника управління Протченко І.Ю надійшов лист-подяка від генерального директора ПрАТ "Фанплит" Горбатюка П.М.:
Кеівництво ПрАТ "Фанери та плити" висловлює щиру подяку страховому експерту з охорони праці Лівобережного відділу ФССНВ у м. Києві Охрименку А.К. за постійну правову і методичну допомогу у застосуванні і виконанні законодавства України з загальнообов'язкового державного страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, які спричинили втрату працездатності та з питань охорони праці на виробництві. 
                            З повагою генеральний директор  Горбатюк П.М

Листопад 2014 року

mail

Лист зі словами вдячності надійшов на адресу начальника Управління від сім'ї Водяник  із Донецької області:
Мы, Водяник Н.А та Водяник Л.К виражаем искреннюю благодарность сотрудникам Управления за чуткое отношение и внимание к нам. Желаем здоровья, мирного небе и Божей благодати. 
                                              С уважением семья Водяник.

Листопад 2014 року

mail

Лист зі словами вдячності надійшов на адресу начальника Управління від потерпілого на виробництві із Луганської області Кирниченко Ж.:
Выражаю искреннюю благодарность сотрудникам Правобережного отделения Управления Фонда за человеческое отношение к людям, отзывчивость, внимание.
                        С уважением Кирниченко Ж.

Листопад 2014 року

mail

На днях на адресу управління надійшов лист-подяка від генерального директора групи компаній "Роял Вояж" Ротової Г.:
Есть еще в Украине люди, которым хочется поклониться в ноги и сказать"Благодарю". Благодарю Вас самые милые, добрые и отзывчивые за то, что имеете такую удачу в характере, имеете силу выслушать, подсказать, успокоить. Рядом с Вами понимаешь, что Украина была, есть и будет! Храни Вас Бог.
                  С глубоким уважением генеральний директор групи компаній "Роял Вояж" 

Листопад 2014 року

mail

Лист зі словами вдячності надійшов на адресу працівників Управління від потерпілої на виробництві, що приїхала з зони АТО  Маргієвої Н.С.:

Хочу выразить огромную благодарность сотрудникам Правобережного отделения Управления за качественную организацию роботы, за человечность, искреннее желание помощи. Я одна воспитываю троих детей инвалидов и нигде и никогда не встречала людей настолько душевных и теплых. Искренне желаю оставаться такими же и благодарю за ваше внимание. 
                                                        С уважением Маргиева Н.С.

Листопад 2014 року

mail

На адресу Управління надійшов Лист-подяка зі словами вдячності від потерпілого, що приїхав з зони АТО Анищенко Г.І.:
В такой сложный период мое Родины-Украины, когда многие люди потеряли человеческий облик..мораль сострадание я встретила в Правобережном отделе Управления Фонда социального страхования от несчастных случаев на производстве. Мир вам и храни Вас Бог!
                                                  С уважением Анищенко Г.И. 

Жовтень 2014 року

mail

Лист зі щирими та теплими словами на адресу працівників Правобережного відділу Управління написав потерпілий, що переїхав до Києва з зони АТО Свиридкова А.І.:
Висловлюю щиру повагу сектору по роботі з потерпілими Правобережного відділу Управління. Дякую всім за професіоналізм, комунікабельність, повагу до літніх людей. 
                                                             З вдячністю Свиридков А.І.

Жовтень 2014 року
mail

Лист зі словами вдячності надійшов на адресу працівників Управління від потерпілого на виробництві із Луганської області, інваліда III групи Панасенко П.А.:
Я дуже дякую робітникам Лівобережного відділу за співчуття до нас-інвалідів, чуйне ставлення, за розуміння. Бажаю Вам міцного здоров'я та щастя.
                                З повагою Панасенко П.А. 

Жовтень 2014 року
mail

Лист зі щирими та теплими словами на адресу працівників Управління написала потерпіла, що переїхала до Києва з зони АТО Терещенко О.В.:
Виражаю благодарность Вашим сотрудникам Яворской С.А. и Кифяк Ю.В. за дорожелательность, високий профессионализм в помощи вынужденной переселенке с Донбаса. В начале не знала, что делать, растерянность и отчаянние овладели мной. Но благодаря работникам Управления забрезжила надежда, возникла стабильность, захотелось жить. Спасибо большое.
                                                        С уважением Терещенко О.В.

Жовтень 2014 року
mail

На адресу Управління надійшов Лист-подяка зі словами вдячності від інваділа III групи Гайдарова А.А.:
Выражаю огромную благодарность сотрудникам Управления за отличное отношение к клиентам, индивидуальный подход к каждому пострадавшему в том числе и ко мне. Благодарю Вас и желаю счастьтя, здоровья и благополучия.
                        С уважением Гайдаров А.А.
 
Жовтень 2014 року

mail
На ім'я начальника управління Протченко І.Ю. надійшов лист-подяка від учасника другої Всеукраїнської спартакіади "Сила духу" від міста Києва Винника О.В.:

Хочу щиро віддячити Правобережному відділу страхових виплат і особисто Фенченко В.Д. та Головатенко З.В. за тепле відношення та допомогу в організації проведення відбіркових та республіканських змагань "Сила духу". Бажаю їм сумлінної праці, здоров'я та щастя.
                                            З повагою Винник О.В. 
Жовтень 2014 року
mail

На днях на адресу управління надійшов лист-подяка від генерального директора вугільного підприємства "Артемвугілля" Алишева М.О.:

Обожнюю колектив Управління за чуйне відношення до людей,. Бажаю Вам міцного здоров'я, особистого щастя, здійснення всіх бажань та, щоб ніхто Вам ні в чому не відмовляв.
                               З повагою генеральний директор М.Алишев.

Вересень 2014 року
mail

Вересень 2014 року
mail

Нещодавно на ім'я начальника управління Протченко І.Ю надійшов лист-подяка від Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації з таким словами:

Голосіївська районна в мвсті Києві державна адміністрація висловлює щиру вдячність за участь у семінарі з питань охорони праці, що відбувся 25 вересня, грунтовний фаховий виступ під час засідання круглого столу страхового експерта з охорони праці сектору профілактики нещасних випадків та професійних захворювань Правобережного відділу Управління Коблик О.І.
Сподіваємось на порозуміння та плідну співпрацю у подальшому.


Вересень 2014 року
mail

Лист-подяка із словами вдячності надійшов на адресу управління від потерпілого Концевого П.В.:

Від щирого сердця висловлюю подяку спеціалістам відділу організації відшкодування шкоди та роботи з потерпілими. Бажаю міцного здоров'я, довгих років життя та щастя в особистому житті.
                                        З повагою Концевий П.В.

Вересень 2014 року

mail

На адресу Управління надійшов Лист-подяка зі словами вдячності від інваділа III групи Рєзнікова В.В.:

Хочу висловити свою вдячність працівникам Управління за кваліфіковану допомогу в оформленні документів та розуміння. Велике Вам спасибі. 
                    З повагою Рєзніков В.В.


Вересень 2014 року

mail 
Лист зі щирими та теплими словами на адресу працівників Управління написав потерпілий, інвалід III групи Бурак А.Т.:

Висловлюю велику подяку працівникам Управління за іх уважне відношення до потерпілих. Хотілося б частіше зустрічати таких чуйних, добрих, терпеливих людей.
                                                               З повагою Бурак А.Т.


Серпень 2014 року
mail

Лист-подяка зі словами вдячності працівнику Бревинській С.Г. надійшов на адресу Управління від інваліда II групи Терехової Є.А.:

Выражаю огромную благодарность сотруднице Вашего Управления Бревинской С.Г. за ее отношение к пострадавышим, индивидуальный подход к каждому посетителю, чуткий и талантливы подход. 
Сразу видно, что перед вами профессионально паодготовленный сотрудник, знающий свою работу.
Прошу Вас отметить ее профессионализм и желаю светлане Григорьевне терпения, здоровья, карьерного роста и уважения со стороны окружающих и начальства.
                                            С уважением Терехова Е.А. 


Серпень 2014 року
mail

Нещодавно на адресу начальника Управління надійшов лист зі словами вдячності від потерпілого на виробництві з зони АТО Кривянко В.Г.

Висловлюю щиру подяку спеціалісту відділу роботи з потерпілими та організації відшкодування шкоди Бревинській Світлані Григорівні за добре, чуйне, професійне ставлення до нас, переселенців з зони АТО.
                                             З повагою Кривенко В.Г. 

Серпень 2014 року
mail

На адресу Управління надійшов Лист-подяка зі словами вдячності від потерпілого, що приїхав з зони АТО Яковлева В.В.:

Выражаю сердечную благодарность сотруднице Вашего Управления Бревинской С.Г. за ее профессиональное, чуткое, доброжелательное отношение к потерпевшим, в особенности ко мне, беженцу из зоны АТО. Особая благодарность за оперативное решение моего вопроса. От всего сердца желаю ей здоровья, успехов в работе, повышения по службе. Прошу Вас обязательно отличить работу Светланы Григорьевны благодарностью, соответствующей ее профессиональным качествам.
                                                                
С уважением Яковлев В.В.

Серпень 2014 року

mail

Керівництво Управління часто отримує листи-подяки від потерпілих. Днями начальник Управління отримав один з таких листів:

Я, працівник ТОВ "Фударвіс ДВ" м. Київ, хочу висловити щиру вдячність за розуміння та доброзичливість, а також висококваліфіковане ставлення до розслідування та документальне оформлення, оперативність у проведені виплат головним спеціалістам відділу роботи з потерпілими та організації відшкодування шкоди Змієвській Н.Л. та Глушко Т.А. за розуміння та повагу в зв'язку з обставинами, що змусили мене звернутися до Фонду. 
                                             З повагою Мисюк А.Д.

Серпень 2014 року
mail

На адресу Управління надійшов Лист-подяка зі словами вдячності від потерпілого з Донецької області Гусева І.О.:

Сердечно благодарю работников Управления, а именно сектор страховых выплат Правобережного отделения Управления за чуткое отношение при оформлении документов и высокий професионализм. Всем доброго здоровья, карьерного роста, терпения и семейного благополучия. 
                                             С уважением Гусев И.Ю.


Липень 2014 року
mail

Лист зі щирими та теплими словами на адресу працівників Управління написав потерпілий з Луганської області:

                                            Благодарность
В этом учреждении я нашел то, чего так нехватает многим нашим чиновникам:забота о людях, отзывчивость, внимательность, желание оказать помощь. Это все, что я увидел в отделе выплат Правобережного отделения Управления.
Пусть господь Бог оберегает этих людей, придаст им новую силу и энергию, для того, чтоб их материнская любовь оберегала и согревала наши сердца.
                                                                 С уважением Орхименко Н.М.


Липень 2014 року
mail

На адресу Управління надійшов Лист-подяка зі словами вдячності від інваліда I групи Марченко В.К.:

Дуже вдячний працівникам Управління за чуйне відношення та турботу про інвалідів. Особливо дякую працівникам відділу організації надання соціальних послуг, відновлення здоров'я та працездатності потерпілих. 
                         З повагою Марченко В.К.

Липень 2014 року
mail

Нещодавно на адресу начальника Управління надійшов лист зі словами вдячності від потерпілого на виробництві Нагорного В.С.:

                                         Шановна Ірино Юріївно
Ви давно мною опікуєтесь і за це, дай Бог Вам здоров'я за все ваше добро і розуміння. Також дуже вдячний прпацівникам Управління, які навідуються до мене додому та надають кваліфіковану інформацію та допомогу. Бажаю вам щастя, міцного здоров'я та успіхів.

                                              З повагою Нагорний В.С.

Липень 2014 року
mail

На адресу Управління надійшов Лист-подяка від потерпілого Дежсюк Г.О.:

Я дуже вдячна працівникам відділу організації надання соціальних послуг, відновлення здоров'я та працездатності за розуміння і повагу до мене та моїх проблем. Дуже задоволена роботою Управління.
                         З повагою Дежсюк Г.О.


Липень 2014 року
mail
Нещодавно на адресу начальника Управління надійшов лист зі словами вдячності від потерпілого на виробництві Перебийніс В.М.:

Дякую спеціалістам Управління за їх працю, добре відношення до інвалідів та кваліфіковану поміч у складних питаннях.
                       З повагою Перебийніс В.М.


Липень 2014 року


mail
На адресу Управління надійшов Лист-подяка від потерпілого Недолько А.О.:

Висловлюю подяку працівникам Управління за уважне ставлення до інвалідів. Був забезпечений медико-соціальними послугами та засобами пересування в повному обсязі. Працівниками надаються кваліфіковані консультації та відповіді.
                                          З повагою Недолько А.О.


Червень 2014 року

mail

Нещодавно на адресу Начальника управління Протченко І.Ю. надійшов лист-подяка від інваліда I групи Будового І.І.:

Висловлюю щиру подяку працівникам Лівобережного відділу Управління за якісну роботу та чуйне відношення до інвалідів.
                      З вдячністю Будовий І.І.


Червень 2014 року

mail

Лист-подяка зі словами вдячності працівникам надійшов від інваліда I групи Сук О.М.:

Дуже вдячний працівникам Управління за розуміння, добре відношення. Місце розташування зручне, пандуси є, парковка вільна. Дуже задоволений роботою Управління.
                                           З повагою Сук О.М.


Червень 2014 року
mail

 На ім'я начальника Управління надійшов Лист-подяка від інваліда I групи Андріященко О.А.:

Я дуже вдячний спеціалістам Управління за чуйне відношення до інвалідів та кваліфіковану, швидку роботу.
                      З повагою Андріященко О.А.Червень 2014 року
mail


Нещодавно на адресу Управління надійшов Лист-подяка від інваліда III групи Ващенка О.Г.:

Висловлюю щиру подяку за якісне і ввічливе обслуговування, за забезпечення медико-соціальними послугами за весь період мого перебування на обліку.
                     З повагою Ващенко О.Г.Червень 2014 року
mail
На ім'я начальника Управління надійшов Лист-подяка від інваліда I групи Тарановського А.С. :

Дуже вдячний Управлінню за піклування, добрих людей, які завжди готові прийти на поміч.
                          З повагою Тарановський А.С.

 

Червень 2014 року
mail

Лист-подяка зі словами вдячності працівникам Глушко Т.А. та Змієвській Н.Л. надійшов на адресу Управління від Поліщук А.М.:

Висловлюю свою подяку Глушко Т.А. та Змієвській Н.Л. за доброзичливе відношення, ромуміння та чуйне ставлення. Бажаю Вам здоров'я, успіхів у праці та підвищення у кар'єрному рості.
                                                         З повагою Поліщук А.М.

Травень 2014 року
mail

Лист-подяка надійшов на адресу Управління від потерпілого Ступнюк Н.О.:

Щиро вдячний спеціалістам Управління за надання кваліфікованих відповідей на всі питання, надання в повному обсязі всіх додатвових видів допомоги. Дуже задоволений роботою Управління.
                                    
 З повагою Ступнюк Н.О.


Травень 2014 року

mail

На адресу Управління надійшов Лист-подяка від інваліда I групи Нагорного В.С.:

Дякую спеціалістам Управління за якісне обслуговування та своєчасну допомогу у вирішенні різних важливих питань. Дуже задоволений, що легко до Вас дістатись.
                        З повагою Нагорний В.С. 


Травень 2014 року

mail

Нещодавно на адресу Управління надійшов лист-подяка від головного інженера ПАТ "ЕКОСТАНДАРТ"

Лист-подяка
Висловлюємо щиру подяку працівнику Лівобережного відділу Управління Лозовому М.С. за дуже якісну співпрацю та порозуміння, а також своєчасні професійні консультації щодо профілактики виробничого травматизму.
                                                 З повагою головний інженер В.Я. Загородній

Квітень 2014 року

mail

Оголошена подяка управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації  Шаманській Ніні Сергіївні за багаторічну співпрацю у сфері охорони праці та вагомий внесок щодо попередження виробничого травматизму у навчальних закладах Дарницького району.
                    
В.о. начальника управління освіти О.М. Безпалько.


Квітень 2014 року

mail

Лист-подяка зі словами вдячності працівнику Орхіменку А.К. надійшов на адресу Управління від директора ТОВ "Форпост-Оберіг":

Лист-подяка Орхіменку Анатолію Костянтиновичу за високий професійний рівень, вагомий внесок у розвиток охорони праці на підприємстві та надання кваліфікованих консультацій працівникам ТОВ "Форпост-Оберіг" щодо створення безпечних та здорових умов праці та профілактичної роботи з метою попередження виробничого травматизму і професійних захворювань.

З повагою директор ТОВ "Форпост-Оберіг" А.В. Веретенник

Квітень 2014 року

mail

Теплий і душевний лист від генерального директора АТ "Чинбар" отримала начальник Управління:

Шановна Ірина Юріївна!

Адміністрація ПАТ "Чинбар" висловлює велику подяку Вам, як керівнику Управління та Вашому страховому експерту з охорони праці Лівобережного відділу Управління Лозовому М.С. за вичерпну та висококваліфіковану роботу в розслідуванні нещасного випадку, який стався зі слюсарем-ремонтником Трохименко М.В., а також за надання кваліфікованої консультації під час перевірки стану охорони праці на нашому підприємстві і проведеної профілактичної роботи. 

З повагою генеральний директор АТ "Чинбар" В.І. Ліщук

Березень 2014 року

mail

Нещодавно на адресу Начальника управління Протченко І.Ю. надійшов лист-подяка від генерального директора ТОВ "Новус Україна":

Лист-подяка
Вивловлюємо подяку за проведений семінар по профілактичній роботі з питань охорони праці для директорів та завідувачів виробництв регіональної мережі магазинів "NOVUS" страховим експертом Правобережного відділу Управління Коблик О.І.

Лютий 2014 року

mail

Днями на адресу Начальника Управління надійшов лист-подяка від потерпілого Шейко М.М.:

Лист-подяка
Висловлюю подяку спеціалістам Управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у м. Києві за чуйність, добре ставлення до своєї роботи та професійність. Бажаю доброго здоров'я всім співробітникам Фонду.

Лютий 2014 року

mail

Лист зі словами вдячності працівникам надійшов на адресу Управління від потерпілої Зуб О.І.:

Лист-подяка
Вислювлюю подяку спеціалістам сектору страхових виплат Правобережного відділу Управління за чуйне відношення та доброзичливість до людей.

Лютий 2014 року

mail

Нещодавно на адресу Начальника управління Протченко І.Ю. надійшов лист-подяка від потерпілого Заблоцького Л.М.:

Лист-подяка
Виражаю щиру подяку головному спеціалісту сектору страхових виплат Самодризі Н.П. за увагу та чуйне відношення.

З великою повагою Заблоцький Л.М.

Лютий 2014 року

mail

Лист зі словами вдячності працівникам надійшов на адресу Управління від потерпілої Панасюк Л.Ф.:

Лист-подяка
Висловлюю щиру подяку працівникам сектору страхових виплат Правобережного відділу Управління за добре ставлення та високий професіоналізм. Особливо велику подяку висловлюю головним спеціалістам Костенко О.В., Самодрига Н.П. та всім спеціалістам кабінету №304. Всім міцного здоров'я, кар'єрного зросту та терпіння у Вашій роботі.

З повагою Панасюк Л.Ф.

Лютий 2014 року

mail

Лист зі словами вдячності на адресу наших співробітників надіслав потерпілий на виробництві Сидоров Б.В.:

Лист-подяка
Шановні працівники Правобережного відділу Управління, від щирого сердця дякую Вам за Вашу чуйність і турботу до інвалідів та безвідмовну допомогу.

З повагою Сидоров Б.В.

mail

Нещодавно на адресу начальника Управління надійшов лист від одного з потерпілих на виробництві,  що брали участь у Першій Всеукраїнській спартакіаді серед інвалідів праці "Сила духу":

 

 

Листопад 2013 р.

 

mail

Днями на адресу начальника Управління Ірини Протченко надійшов колективний лист від членів команди міста Києва, що захищала честь столиці на Першій Всеукраїнській спартакіаді серед інвалідів праці "Сила духу":

 

Жовтень 2013 р.

mail

На адресу начальника Лівобережного відділу Управління надійшов лист-подяка від страхувальника:

Лист-подяка
Ми, колектив ТОВ «ГЕЦЕ УКРАЇНА», висловлюємо щиру подяку Соломенко Тетяні Миколаївні за допомогу та надану нам інформацію, а також хочемо запевнити, що будемо раді надати взаємну послугу за першої ж нагоди. Дякуємо Вам за те, що знайшли час і змогу відвідати наше підприємство.


Жовтень 2013 р.                          З найкращими побажаннями
                                     Директор ТОВ «ГЕЦЕ УКРАЇНА» Максим Карпюк

mail

Керівництво Управління часто отримує листи від роботодавців, у яких вони висловлюють вдячність за співпрацю з нашою установою. Днями начальник Управління отримав один з таких листів:

Шановна Ірино Юріївно!
Адміністрація та трудовий колектив гіпермаркету №3 ТОВ «Епіцентр К» висловлює велику подяку Вам, як керівнику Управління та Вашому страховому експерту з охорони праці Лівобережного відділу Управління Лозовому Миколі Семеновичу за висококваліфіковану та змістовну роботу в розслідуванні нещасного випадку, який стався з нашим працівником Фещенком Р.В. 17.07.2013 р., а також за надану практичну допомогу під час перевірки стану охорони праці на нашому підприємстві. 15.08.2013 р.

Жовтень 2013 р.                              З повагою директор гіпермаркету В.М.Сушко

mail

Нещодавно начальнику Управління Ірині Протченко надійшов лист-подяка від керівника одного зі столичних підприємств:

Висловлюємо подяку страховому експерту з охорони праці ТетяніТовстенко за професійно надану консультацію та допомогу з організації системи управління охороною праці на підприємстві.

Жовтень 2013 р.         Директор ТОВ «ДАХМОНТАЖРЕМБУД» Є.Л.Кобзар

mail

Нещодавно на адресу начальника Управління надійшов лист зі словами вдячності від потерпілого на виробництві Матвійчука В.О.:

Шановна Ірино Юріївна!
Хочу щиро подякувати Вам, а також працівнкам сектору страхових виплат Правобережного відділу Управління за хороше ставленняч при зверненні  по вирішенню питань щодо нарахування страхових виплатах. Дані питання, завдяки Вашим підлеглим, вирішуються в найстисліші терміни.

Жовтень 2013 р.                                             З повагою Матвійчук В.О.

mail

Нещодавно керівництво одного з підприємств міста Києва надіслало на адресу Управліня подяку нашому співробітнику:

Подяка
Пількевич Світлані Василівні – страховому експерту з охорони праці Управління  – за високий професійний рівень, сумлінну працю  у проведенні перевірки та вагомий внесок у розвиток охорони праці на підприємстві.

Жовтень 2013 р.                       Директор ТОВ «ВЕСТБІЛДІНГ»  Гапошко Ю.О.

mail

Днями на адресу начальника Управління надійшов лист від переможниці  відбіркових змагань у Києві та бронзового призера з настільного тенісу  фінальних змагань І-ї Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці "Сила духу" інваліда ІІІ групи Дмитренко Наталії Сергіївни:

Висловлюю щиру подяку керівництву УВД ФССНВ у м. Києві та працівникам сектору страхових виплат Правобережного відділу за увагу та чуйне ставлення до потерпілих. Особливо хочу подякувати за «Спортивне свято», де ми змогли відчути себе справжніми спортсменами.

Вересень 2013 р.              З великою повагою і подякою Наталія Дмитренко.

mail

Лист зі щирими та теплими словами на адресу працівників Управління написав страхувальник Іванов Руслан Олегович:

Висловлюю щиру подяку працівнику сектору страхових тарифів Лівобережного відділу Вашого управління Косменюк Ірині Василівні за надану мені практичну допомогу у вирішенні питання стосовно перегляду страхового тарифу у звязку зі зміною основного виду діяльності.

Вересень 2013 р.                                                  З повагою  Іванов Р.О.

mail

Днями на адресу начальника Лівобережного відділу Управління надійшов лист від потерпілого:

Висловлюю велику подяку працівникам  сектору страхових виплат Лівобережного відділу Управління за добре, уважне ставлення та вичерпну консультацію по всіх цікавих для мене питаннях.

Вересень 2013 р.                              З повагою Щербій Анатолій Іванович.

mail

Лист зі словами вдячності на адресу наших співробітників надіслала потерпіла на виробництві Нікитченко Леся Олександрівна:

Хочу подякувати  працівникам сектору страхових виплат Правобережного відділу за чуйність та професійність при виконанні своїх службових обовязків.

Вересень 2013 р.                                                         Нікитченко Л.О.

mail

У листі, адресованому начальнику Управління, потерпілий на виробництві Боковенко Віктор Анатолійович пише:

Щиро дякую за чутливе і уважне ставлення працівників сектору страхових виплат Правобережного відділу Управління. Особливо вдячний Прокопенко Світлані Вікторівні.

Вересень 2013 р.                                                         Боковенко В.А.

mail

Нещодавно на адресу Управління надійшов лист-подяка від потерпілого:

Шановні керівники!
Дуже вдячний Вашому колективу за плідну і безвідмовну роботу! Ніколи не було жодних непорозумінь ні з боку ваших працівників, ні змого боку. Дуже приємно працювати з Вами. Хай Вам щастить!

Вересень 2013 р.                                           З повагою Бондаренко О.Ф.

mail

Днями на адресу Управління надійшов лист-подяка від потерпілого на виробництві:

Висловлюю сердечну подяку співробітникам Правобережного відділу Управління за чуйне ставлення до мене. Особливо це стосується працівників сектору страхових  виплат - за турботу, чуйне, доброзичливе ставлення. Бажаю міцного здоров’я Вам, а Управлінню - процвітання.

Вересень 2013 р.                                                        Михалюк Н.М.

mail

Днями на адресу начальника Управління надійшов листі із теплими і щирими словами вдячності від інваліда ІІІ групи Лось Тамари Миколаївни:

Шановна Ірино Юріївно!
Зовсім нещодавно я отримала травму на виробництві  і стала інвалідом. Вчасно отримую страхові виплати, призначені мені. Але, як я розумію, життя – не тільки гроші.

Для мене було дуже приємно взяти участь в спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу» 7 вересня цього року. Це стало гарною віддушиною в одноманітності мого життя після отримання інвалідності. Дякую Вам, Ірино Юріївно, особисто і всім організаторам цього спортивного змагання.

Сподіваюсь, що подібні заходи будуть проводитись і в майбутньому. Міцного Вам здоров’я і всього найкращого в житті.

Вересень 2013 р.                                             З повагою інвалід ІІІ групи Лось Т.М.

mail

Теплий і душевний лист від потерпілого отримала начальник Управління:

Шановна Ірина Юрріївна!
Велике спасибі Вам і працівникам Управління за те, що не забуваєте нас, інвалідів! При нашому одноманітному житті, переважно не виходячи з дому, проведення спартакіади «Сила духу» стало справжнім святом душі.   Я отримав велике задоволення, граючи в настільний теніс із сильними суперниками. Побільше б таких заходів!

Вересень 2013 р.                                                   Інвалід ІІ групи Тамбовцев В.П.

mail

Днями потерпіла на виробництві у місті Києві Северинчик Аліна Володимирівна надіслала до Управління листа зі словами вдячності його керівництву та співробітникам:

Хочу висловити велику подяку працівникам Управління, а особливо начальнику Протченко І.Ю. за можливість взяти участь у спартакіаді «Сила духу». Це дійсно дуже важлива подія у моєму житті, що допомагає не падати духом та відчути себе потрібною суспільству.

Вересень 2013 р.                                                                     Северинчик А.В.

mail

Лист із теплими словами вдячності днями надійшов на адресу Лівобережного відділу Управління:

Я, Целік Венера Григорівна, хочу висловити подяку всім працівникам сектору страхових виплат Лівобережного відділу, а також начальнику Управління Ірині Юріївні Протченко за те, що запросили взяти участь у спартакіаді «Сила духу». Для мене, як для інваліда праці ІІІ групи, дуже важливо почувати себе сильною, не падати духом, та відчувати підтримку колективу Управління. Дуже Вам дякую.

Вересень 2013 р.              Інвалід ІІІ групи Целік В.Г.

mail

Лист зі словами вдячності на адресу працівників Управління надійшов від інваліда ІІІ групи Карманова Володимира Олексійовича:

Велике спасибі працівникам Управління за проведення спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу». Отримав велике задоволення від гри в шашки з сильними суперниками. Прошу частіше проводити подібні заходи.

Вересень 2013 р.                                Інвалід ІІІ групи Карманов В.О.

mail

Потерпілий на виробництві у місті Києві Горільняк Йосип Миколайович днями надіслав на адресу Управління лист-подяку:

Висловлюю щирі побажання головним спеціалістам сектору страхових виплат Правобережного відділу Управління за професійне та чуйне ставлення до потерпілих, а також за професійний підхід у вирішенні моїх особистих питань.

Вересень 2013 р.                                                                Горільняк Й.М.

mail

На адресу начальника Правобережного відділу Управління нещодавно надійшов лист зі словами вдячності від потерпілого Кравчука Анатолія Тимофійовича:

Висловлюю вдячність спеціалістам сектору страхових виплат Правобережного відділу Управління  за професіоналізм та чуйне ставлення до людей. Бажаю усім вашим фахівцям міцного здоровя, а Управлінню - процвітання!

Вересень 2013 р.                                                  З повагою Кравчук А.Т.

mail

Нещодавно до Управління надійшов лист-подяка:

Шановні працівники сектору страхових виплат правобережного відділу Управління! Від щирого серця дякую вам за вашу чуйність і турботу до інвалідів, в тому ж числі і до мене, за безвідмовну допомогу, яку я отримую від вашого фонду.

Серпень 2013 р.                Інвалід праці Січкар Катерина Олександрівна

mail

На адресу начальника Лівобережного відділу Управління нещодавно надійшов лист від страхувальника:

Висловлюємо щиру подяку і вдячність працівникам Лівобережного відділу Управління за їх компетентність, творчий та фаховий підхід до справи, порядність та чуйне ставлення до страхувальників і їх доброзичливість.

Серпень 2013 р.
         Голова Правління МБО «Міжнародний фонд «Духовність»»   В.Ф.Коваленко

mail

На адресу Правобережного відділу надійшов лист від потерпілого Земляка Андрія Володимировича:

Хочу відзначити високі моральні та професійні якості Головача Олександра Вікторовича та його колег по сектору страхових виплат Правобережного відділу. Усі питання по призначенню виплат та просто на рівні людського спілкування вирішуються дуже швидко і в дуже доброзичливій манері. Усім би так!

Серпень 2013 р.                                                            З повагою Земляк А.В.

mail

На адресу Управління надійшов лист зі словами вдячності від потерпілої на виробництві Чалої Марини Федорівни:

Висловлюю щиру подяку співробітникам сектору страхових виплат Правобережного відділу Управління Костенко О.В. та Бривінській С.Г. за їх компетентність та чуйне ставлення до мене.
Дякую за уважне ставлення та високу кваліфікацію співробітників.

Липень 2013 р.                 З повагою Чала  Марина Федорівна

mail

На адресу управління часто надходять листи-подяки від роботодавців. Один з таких листів днями отримала начальник Управління:

Хочу висловити щиру подяку працівникам сектору страхових тарифів Лівобережнолго відділу Управління, а саме Соломенко Т.М., Гринько В.М., Литязі Л.І., Овод А.М., відзначити їх компетентність, грамотний підхід до справи, чуйне ставлення до страхувальників, доброзичливість та порядність.

Липень 2013 р.                  Директор ПП «Дюнар» Потриденний О.Б.

mail

Із листа-подяки на адресу начальнику Управління:

Шановна Ірино Юріївно!
Хочу подякувати працівникам Лівобережного відділу Управління за професіоналізм та компетентне ставлення до виконання покладених на них обовязків.

Липень 2013 р.                Директор ТОВ «Торговий Дім «Твін»» Райський В.Б.

mail

Нещодавно на адресу начальника Управління надійшов лист-подяка від керівника ТОВ «НОВУС УКРАЇНА»:
«Шановна Ірино Юріївно!

Висловлюємо подяку за проведений семінар по профілактичній роботі з питань охорони праці для директорів та завідувачів виробництв регіональної мережі магазинів «NOVUS» страховим експертом з охорони праці Правобережного відділу Управління.»

Червень 2013р.                                   Генеральний директор ТОВ «НОВУС УКРАЇНА»

mail

Лист зі словами вдячності отримала начальник Управління від проректора одного зі столичних вишів:

«Шановна Ірина Юріївна!
Керівництво Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» висловлює подяку страховому експерту з охорони праці Правобережного відділу Управління, з якою співпрацювали під час розслідування нещасного випадку з водієм відділу автотранспорту нашого закладу Лялькою Юрієм Олександровичем, за сумлінне виконання своїх обов’язків, доброзичливе ставлення та надання грамотних та своєчасних консультацій.»

Травень 2013 р.                                                        З повагою проректор В.П.Штуль

mail

Лист зі словами вдячності надійшов на адресу Управління:

«4 квітня 2013 року в Державному навчальному закладі «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» страховим експертом з охорони праці Управління проведено лекцію «День охорони праці в ПТНЗ». Адміністрація висловлює подяку дякує за проведену лекцію.»

Квітень 2013 р.                                                       З повагою директор А.О.Новак

mail

Днями на адресу Управління надійшов лист від адміністрації Вищого професійного училища № 33:

«Адміністрація Вищого професійного училища № 33 висловлює щиру подяку за надану практичну допомогу в проведенні страховим експертом з охорони праці Управління лекції, присвяченої професійному святу «Всесвітній день охорони праці».

Учні груп № 101 «Перукар (перукар-модельєр)», 104 «Кухар; кондитер», 105 «Кухар; продавець продовольчих товарів», 114 «Кухар; офіціант», які були присутні на лекції, отримали практичні рекомендації та поради, а також відповіді на питання.»

Квітень 2013 р.                                                                            Директор П.С.Наконечний

mail

Днями на адресу начальника Управління надійшов лист-подяка від директора Київського професійного електромеханічного ліцею:

«Адміністрація ліцею висловлює щиру подяку за надану практичну допомогу в проведенні змістовних лекцій, присвячених професійному святу «Всесвітній день охорони праці».
Представник Вашого Управління 12 квітня 2013 року провів цікаві та змістовні лекції, спрямовані на розширення світогляду учнів з питань охорони праці на виробництві та в особистому житті для учнів груп № 12, 13, 14, 15, 24, 35, 36 та надав вичерпні відповіді на численні запитання учнів, надав практичні рекомендації та поради, проявивши при цьому високий професіоналізм як лектор і цікавий обізнаний співбесідник. Бажаємо Вам і Вашому колективу подальших успіхів на цій благородній ниві.»

Квітень 2013 р.                                  Директор ліцею А.П.Колихан

mail

Нещодавно начальником Управління було отримано лист-подяку від директора МВПУ АТ та БМ:

«3 квітня 2013 року з 15:00 до 16:15 в Міжрегіональному вищому професійному училищі автомобільного транспорту та будівельної механізації в групі № 15 страховий експерт з охорони праці Правобережного відділу Управління провів лекцію для навчальної групи, що навчається за спеціальністю «Машиніст підіймально-транспортних машин», на тему «Охорона праці як засіб збереження життя і здоров’я людини в процесі трудової діяльності». Адміністрація закладу висловлює подяку за проведену лекцію.»

Квітень 2013 р.                                            Директор МВПУ АТ та БМ   В.М.Коваленко

mail

Слова вдячності у листі на адресу начальника Управління висловило керівництво Київського вищого професійного училища водного транспорту:

«Шановна Ірино Юріївно!
Адміністрація Київського вищого професійного училища водного транспорту Київської державної академії водного транспорту імені Гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного щиро вдячна Вашому співробітнику за проведення змістовної лекції для учнів училища 12.04.2013 р. за темою «Охорона праці як засіб збереження життя і здоров’я людини в процесі трудової діяльності».

Квітень 2013 р.                                                     З повагою в.о. директора В.І.Гаврилюк
 

mail

Нещодавно начальник Управління отримала лист-подяку від директора відокремленого структурного підрозділу національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова «Вище професійне училище»:

«12 квітня 2013 року у ВСП НПУ ім. М.П.Драгоманова «ВПУ» проведено лекцію «День охорони праці ПТНЗ» страховим експертом з охорони праці Правобережного відділу Управління. Адміністрація висловлює подяку Вашому співробітнику за проведену лекцію.»

Квітень 2013 р.                                                                      Директор училища М.І.Бахтін

mail

Слова вдячності у листі до начальника Управління висловив директор одного з профучилищ Києва:

«Адміністрація та педагогічний колектив Київського вищого професійного училища залізничного транспорту імені В.С.Кудряшова висловлює щиру подяку представнику Вашого Управління за надану практичну допомогу в проведенні змістовних лекцій присвячених місячнику з «Охорони праці». 19 квітня 2013 року ваш співробітник провів цікаві лекції, спрямовані на розширення світогляду учнів груп № 11, 13, 14, 15, 22 та надав вичерпні відповіді на чисельні запитання учнів, надав практичні рекомендації та поради, проявив при цьому високий професіоналізм як лектор і цікавий обізнаний співробітник. Сподіваємось на майбутню співпрацю.»

Квітень 2013 р.                          З повагою директор КВПУЗТ О.С.Мельник

mail

На адресу Правобережного відділу Управління надійшов лист-подяка:

«Адміністрація ВПУ № 25 м. Києва просить оголосити подяку страховому експерту з охорони праці Правобережного відділу Управління за проведення лекції для учнів училища 11.04.2013 р. за темою «Охорона праці як засіб збереження людини в процесі трудової діяльності».

Квітень 2013 р.                                                            Директор ВПУ № 25 Ю.Л.Морзе

mail

Днями на адресу начальника Управління надійшов лист-подяка від інваліда І групи трудового каліцтва Марченка В.К.:

«Я дуже вдячний за чуйне ставлення до мене як до інваліда та людини. Велика подяка працівникам відділу організації надання соціальних послуг, відновлення здоров’я та працездатності потерпілих. Там працюють чуйні, турботливі та відповідальні працівники. Місцем розташування відділу та якістю зв’язку задоволений».

Квітень 2013 р.                                                              Інвалід І групи Марченко В.К.

mail

Днями на адресу начальника Управління надійшов лист-подяка від потерпілого:

«Щиро вдячний за чуйне відношення до мене працівників сектору страхових виплат Правобережного відділу Управління.»

Березень 2013 р.                                                                    Назаренко Валерій Устинович

 

mail

На адресу начальника Управління нещодавно надійшов лист від інваліда ІІ групи профзахворювання Крижановського Миколи Васильовича:

«Хочу висловити величезну подяку працівникам Вашого Управління і зокрема відділу відшкодування шкоди потерпілим за вчасне подання, нам інвалідам, тієї руки допомоги… Хай не такої, як би в цей час інфляцій хотілось би, але такої необхідної!

 Низький уклін і щира подяка вам усім!»

Березень 2013 р.                                  З повагою, інвалід ІІ групи Крижановський М.В.

 

mail

Лист зі словами подяки працівникам нещодавно надійшов на адресу Управління:

«Я, Дяченко Анатолій Дмитрович, дуже вдячний працівникам Правобережного відділу Управління за дбайливе відношення, уважне ставлення до мене, а особливо хочу подякувати працівникам сектору відшкодування шкоди потерпілим.»

Березень 2013 р.                                                            Дяченко А.Д.
 

mail

На адресу Правобережного відділу Управління днями надійшов лист-подяка:

«Висловлюю слова щирої вдячності працівникам Правобережного відділу Управління ВД Фонду ССНВ у м. Києві за доброзичливе та уважне ставлення. На мої неодноразові звернення завжди отримую дбайливі та грамотні консультації. Ще раз хочу подякувати за розуміння і повагу.»

Лютий 2013 р.                                                                                              Тарасенко М.М.
 

mail

Нещодавно на адресу Правобережного відділу Управління надійшов лист із теплими словами вдячності від потерпілого:

«Прошу провести мені індексацію (перерахунок) щомісячних страхових виплат на 2013 рік. Мені вже вісімдесят років, я далі свого двору нікуди не ходжу. Дуже дякую за перерахунок, завдяки Вам я ще живу.»

Січень 2013 р.                                       З великою повагою до Вас Дяченко І.О.

mail

Днями на адресу Начальника Управління надійшов лист-подяка від фізичної особи - підприємця:

«24 січня 2013 року я здавав до Управління відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності (Додаток №5), і був дуже вражений злагодженістю роботи ваших співробітників. Прошу Вас висловити подяку працівникам сектору страхових тарифів Лівобережного відділу Управління за добру організацію приймання звітів, відсутність черги, людяність співробітників. Щиро дякую.»

Січень 2013 р.                                                                    ФО-П Коронков С.О.
 

mail

Днями на адресу Начальника Правобережного відділу Управління надійшов лист від потерпілого на виробництві:

«Прошу вас висловити подяку працівникам сектору страхових виплат Правобережного відділу Управління за доброзичливість, чуйність та уважність до моїх проблем. Бажаю всього найкращого у вашій роботі, прошу відзначити матеріальним заохоченням усіх працівників сектору страхових виплат.»

Грудень 2012                                                               Інвалід ІІ-ї групи Філоненко І.І.

mail

Нещодавно на адресу Управління надійшов лист-подяка із Московської області Російської Федерації. Висловлює свою вдячність працівникам Управління потерпілий на виробництві у місті Києві, який на даний момент проживає в Росії.

«Спасибі вам усім за Вашу допомогу! Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя! Свого часу я отримав трудове каліцтво не з власної провини. Зараз я отримую пенсію, а заробити багато грошей з однією рукою, на жаль, не вдасться. А дякуючи вам, у мені не згасає надія. То ж іще раз вам велике спасибі.

Листопад 2012 р.                               З великою повагою Філіппов Олексій Петрович»

mail

Днями на адресу Правобережного відділу Управління надійшов досить незвичайний лист від утриманців одного з потерпілих на виробництві зі словами вдячності у віршованій формі окремим працівникам структури:

«Благодарим Управление исполнительной дирекции Фонда (Правобережного отделения) за оказанное внимание и помощь в решении наших вопросов.

Отдельное и огромное спасибо
Максутовой Ангелине Леонидовне!
Работает без суеты, спокойно,
прекрасно знает свое дело,
легко с ней общаться можно,
отзывчива к нам, если сложно,
поддержит и словом и делом,
приходит мгновенно и в срок,
ответ нам не будет «с пробелом»!
И это все правда – не лесть.

С уважением Коваленко Яна Петровна,
Коваленко Александр Игоревич,
Коваленко Владислав Игоревич»

Листопад 2012 р.

 

mail

Нещодавно на адресу УВД ФССНВ у м. Києві надійшов лист від потерпілого Квача Петра Андрійовича:

«Висловлюю подяку спеціалістам сектору страхових виплат Правобережного відділу за чуйне та уважне ставлення до вирішення моїх проблем щодо виплати відшкодувань та за надання компетентних консультацій. Щиро дякую і бажаю, щоб було побільше таких працівників у Вашому Управлінні.»Висловлюю подяку спеціалістам сектору страхових виплат Правобережного відділу за чуйне та уважне ставлення до вирішення моїх проблем щодо виплати відшкодувань та за надання компетентних консультацій. Щиро дякую і бажаю, щоб було побільше таких працівників у Вашому Управлінні.

Листопад 2012 р.                                              З повагою Петро Андрійович
 

mail

Лист зі словами вдячності працівникам надійшов на адресу від інваліда ІІІ групи Цибка П.С.:

 

mail

Лист зі словами вдячності працівникам надійшов на адресу від інваліда ІІІ групи Цибка П.С.:

«Дякую спеціалістам Правобережного відділу Управління ВД ФССНВ у м. Києві за наполегливу працю та уважне ставлення до інвалідів і до мене зокрема. Мені часто доводиться з ними спілкуватися і надзвичайно приємно, що після спілкування завжди залишаються лише найкращі враження.»

Жовтень 2012 р.                                                  З поваго Інвалід ІІІ групи Цибко П.С.

mail

Нещодавно на адресу Управління ВД Фонду ССНВ у м. Києві надійшов лист від директора ТОВ «БК«СОЛІД», у якому він висловлює свою вдячність керівництву Управління, і зокрема страховому експерту з охорони праці Правобережного відділу Йосипу Халусу за співпрацю і професійні поради:

«За результатами перевірки профілактичної роботи товариства з питань охорони праці, Вами надано подання на усунення десяти порушень та недоліків. Вказане подання виконано у повному обсязі. ТОВ «БК«СОЛІД» висловлює Вам, а також вашому співробітнику Халусу Й.І., який перевіряв товариство з питань охорони праці, щиру подяку за дієву консультативну допомогу в доопрацюванні системи управління охороною праці товариства.»

Вересенеь 2012 р.

Вересенеь 2012 р.                                          Директор ТОВ «БК«СОЛІД» Огай В.В.


mail

Днями працівники Управління були удостоєні дружнім жестом та проявом поваги від видавництва «ЛОГОС», директор якого надіслала на адресу Управління комплект книг згідно розподілу з урахуванням кількості спеціалістів, а також лист із теплими словами та корисною інформацією:

«Видавництво «ЛОГОС» висловлює Вам глибоку повагу та інформує, що видано друком Довідник з питань бухгалтерського обліку та контрольно-ревізійної роботи. Довідник може бути використаний як методичний посібник станом на 1.06.2012р., в який включені актуальні нормативно-правові документи для використання спеціалістами Фонду. У створенні цього Довідника брали участь провідні фахівці в даній галузі. Висловлюємо впевненість, що цей посібник буде корисним для ваших фахівців.»

Вересень 2012 р.        З повагою, директор видавництва «Логос» О.М.Буйницька

 

mail
На ім’я начальника управління Фонду ССНВ у м. Києві Протченко І.Ю. надійшов лист-подяка від інваліда І групи профзахворювання, ветерана труда Савченка Василя Івановича 1952 р.н.:

"Шановна Ірина Юріївна, перш за все мені хотілося б подякувати Вам за уважне ставлення і роботу з інвалідами з боку ваших підлеглих. Працівники Управління мені виписують ліки, оплачують, отримую їх вчасно. Ці ліки допомагають мені лікувати загострення моєї хвороби, за що я Вам безмежно вдячний."я начальника управління Фонду ССНВ у м. Києві Протченко І.Ю. надійшов лист-подяка від інваліда І групи профзахворювання, ветерана труда Савченка Василя Івановича 1952 р.н.:

 

Серпень 2012р.                                                 Інвалід І-ї групи Савченко В.І.

 

mail
Лист зі словами вдячності на адресу працівників Управління надійшов від інваліда другої групи трудового каліцтва Карєва В.В.:

"Висловлюю подяку спеціалістам правобережного відділу за співчутливість, уважність, добропорядність та чемність до потерпілих, допомогу у вирішенні питань про страхові виплати."

mail
Лист зі словами вдячності на адресу працівників Управління надійшов від інваліда другої групи трудового каліцтва Карєва В.В.:

 

Липень 2012 р.                                                      Інвалід ІІ-ї групи Карєв В.В.
 

mail

На адресу Лівобережного відділу Управління виконавчої дирекції Фонду у місті Києві надійшов лист, у якому до його начальника Олени Бочарової зі словами вдячності звертається головний бухгалтер ТОВ «Кафе КАРЕ» Лідія Миколаївна і висловлює щиру подяку співробітникам Фонду за оперативну, ввічливу та кваліфіковану роботу.

 

Червень 2012 р.                                                         З повагою, Лідія Миколаївна

 

mail

Із листа головного бухгалтера ТОВ, адресованого начальнику Правобережного відділу Управління ВД ФССНВ у м. Києві Рибалко Надії Євгенівні:

«Дуже вдячна працівникам Фонду за уважність, за те, що детально роз’яснюють нову інформацію. Дуже оперативно працюють, - час здачі мого звіту зайняв 5 хвилин.»

Червень 2012 р.                                                               З повагою І.С. Даруга

 

mail 

Лист зі словами вдячності на адресу працівників Управління надійшов від суб’єкту підприємницької діяльності Нікітіна:

«Я, Нікітін В.В., хочу висловити свою вдячність виконуючій обов’язки заступника начальника Правобережного відділу – завідувача сектору страхових тарифів Філімановській Ірині Леонідівні за швидке і своєчасне вирішення питань, а також за доброзичливе ставлення до мене як страхувальника. завідувача сектору страхових тарифів Філімановській Ірині Леонідівні за швидке і своєчасне вирішення питань, а також за доброзичливе ставлення до мене як страхувальника.»

Травень 2012 р.                                                     СПД Нікітін В.В.

 

mail

Нещодавно на адресу Управління ВД ФССНВ у м. Києві надійшов лист від потерпілої:
«Висловлюю подяку спеціалістам Управління, а саме заступнику начальника Правобережного відділу – завідувачу сектору страхових виплат Фенченко Валентині Дмитрівні та головному спеціалісту сектору страхових виплат Правобережного відділу Головатенко Зінаїді Василівні за чуйне ставлення до потерпілих та особисто до мене.»

Травень 2012 р.                                                   Курчіна Н.Я.

 

mail

Із листа-подяки, що надійшов на адресу Управління ВД ФССНВ у м. Києві:

«Шановне керівництво Управління ВД Фонду ССНВ у місті Києві!
Висловлюю велику вдячність Вашим працівникам – спеціалістам сектору організації відшкодування шкоди та роботи з потерпілими Лівобережного відділу за їх ввічливість, культуру, професіоналізм у роботі. Дуже вдячна їм за терпіння і тактовність при роз’яснювальній роботі з нами. Усього вам найкращого в роботі! Зі святом Перемоги Вас!

Травень 2012 р.                        З повагою, Воронко Світлана Антонівна»   


mail

Із листа директора Київського професійного енергетичного ліцею, адресованого начальнику Управління ВД ФССНВ у м. Києві Протченко Ірині Юріївні:
«Адміністрація Київського професійного енергетичного ліцею висловлює щиру подяку страховому експерту з охорони праці Клименку Григорію Олександровичу за змістовно проведену 27 березня 2012 року лекцію-бесіду для учнів та працівників ліцею на тему «Місячник з охорони праці. Охорона праці, як засіб збереження життя і здоров’я людини в процесі трудової діяльності.»
Березень 2012 р.                                      Директор КПЕЛ  А.В.Дідковський 

 

mail

Днями на адресу Управління ВД ФССНВ у м. Києві надійшов лист-подяка від директора відокремленого структурного підрозділу національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова «Вище професійне училищеВище професійне училище»:
«Керівництво училища висловлює подяку страховому експерту з охорони праці Правобережного відділу УВД ФССНВ у м. Києві Діц Ірині Миколаївні за проведену лекцію з охорони праці для учнів та працівників закладу.»
 Березень 2012 р.                                      Директор училища М.І. Бахтін

 

mail

Із листа-подяки, що надійшов на адресу Управління ВД ФССНВ у м. Києві:
«Адміністрація Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства висловлює подяку Даниленку Федору Володимировичу за проведену 28 березня бесіду-лекцію з питань охорони праці з учнями першого курсу (в кількості 42 чоловік).»

Березень 2012 р.                  Заступник директора з навчально-виховної роботи Поляков

 

mail

Директор Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури зі словами вдячності у своєму листі звернувся до начальника Управління ВД ФССНВ у м. Києві Протченко Ірини Юріївни:
«Адміністрація Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури щиро вдячна за проведену лекцію Адміністрація Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури щиро вдячна за проведену лекцію «День охорони праці в ПТНЗ» страховим експертом з охорони праці Купрієнком Віктором Яковичем. Дякуємо за співпрацю!»

Березень 2012 р.          Директор П.І.КачаловськийДиректор П.І.Качаловський 
 

mail

Чергова подяка на адресу Управління днями надійшла у листі від одного з навчальних закладів столиці:
«Адміністрація Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівельної механізації висловлює подяку   страховому експерту з охорони праці Управління Даниленку Федору Володимировичу за проведену 20 березня 2012 року бесіду-лекцію з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності учням І-ІІІ курсів в кількості 135 чол.»

Березень 2012 р.         Заступник директора з навчально-виховної роботи В.В. Божко


mail
Із листа-подяки, адресованого начальнику Лівобережного відділу Управління ВД ФССНВ у м. Києві Бочаровій Олені Борисівні:

«Дуже вдячна за чудово організовану роботу з прийому відомостей. Гостинно зустрічають, абсолютно немає черги, інспектори ввічливі, швидко повідомляють нові КВЕДи. Хай бережуть Ваших працівників і всю Україну Ангели і Архангели! Успіхів у 2012 році!»


mail
Із листа-подяки, адресованого начальнику Лівобережного відділу Управління ВД ФССНВ у м. Києві Бочаровій Олені Борисівні:

img -=

Днями потерпілий інвалід 1-ї групи Василь Корнієнко у листі звернулася до начальника Управління ВД ФССНВ у м. Києві Ірини Протченко, у якому висловив подяку керівництву Управлінню, а також окремим спеціалістам Правобережного відділу Управління.
«Хочу щиро подякувати працівникам відділу страхових виплат Правобережного відділу за сумлінне ставлення до нас, потерпілих, за їх доброзичливість, за своєчасне вирішення будь-яких питань та надання консультацій. Бажаю міцного здоров’я, успіхів у праці Змієвській Ніні та Глушко Тетяні.»Хочу щиро подякувати працівникам відділу страхових виплат Правобережного відділу за сумлінне ставлення до нас, потерпілих, за їх доброзичливість, за своєчасне вирішення будь-яких питань та надання консультацій. Бажаю міцного здоров
Березень 2012 р.             В.В.Корнієнко
 
mail
Лист-подяка від потерпілого надійшов на адресу Правобережного відділу УВД ФССНВ у м. Києві:
"Щиро вдячний працівникам відділу за їхню роботу".
 
Березень 2012 р.            З повагою, Володимир Миколайович Хоменко.
 
mail
Зі словами вдячності керівництву та спеціалістам Управління ВД ФССНВ у м. Києві звернувся у своєму листі інвалід 2-ї групи Анатолій Дмитрович Дяченко:
«Щиро вдячний за чуйне відношення до мене. Дякую працівникам відділу страхових виплат Правобережного відділу Управління за їхнє терпіння.»
 
Березень 2012 р.       Інвалід 2-ї групи Анатолій Дмитрович Дяченко
 
mail
Нещодавно від керівництва Комунальне підприємство «Ремонтно-експлуатаційна організація - 8» надійшов лист-подяка на адресу Управління ВД ФССНВ у м. Києві:
«Шановна Ірина Юріївна!
Адміністрація та профспілковий комітет КП «РЕО-8» висловлює велику подяку Вам, як керівнику Фонду, та Вашому страховому експерту з охорони праці Правобережного відділу УВД ФССНВ у м. Києві Даниленку Федору Володимировичу за вичерпну та висококваліфіковану роботу в розслідуванні нещасного випадку, який стався 23.01.2012 р. з покрівельником Вишневським Олександром Вікторовичем, а також за проведення семінару з керівним складом та майстрами підприємства під час перевірки стану охорони праці на нашому підприємстві 13.03.2012 р.»
mail
Нещодавно від керівництва Комунальне підприємство
«
Адміністрація та профспілковий комітет КП «
Адміністрація та профспілковий комітет КП
Березень 2012 р.          В.о. директора Ю.І.Тригуб

 

mail

Днями на адресу Управління ВД ФССНВ у м. Києві надійшов лист від директора державного навчального закладу «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» Валентина Яковича Чагіна, у якому він висловив вдячність заступнику начальника – завідувачу сектору профілактики Правобережного відділу УВД ФССНВ у м. Києві істрація навчального закладу висловлює подяку представнику Фонду Гриценку Віталію Михайловичу за проведення змістовного уроку з охорони праці та соціального страхування.

Березень 2012 р.         Директор В.Я.ЧагінДнями на адресу Управління надійшов лист-подяка від директора Державного професійно-технічного навчального закладу "Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва міста Києва":

«Адміністрація центру щиро вдячна за проведений в стінах центру захід «День охорони праці в ПТНЗ» страховим експертом з охорони праці Ківою Сергієм Володимировичем. Представники Вашої організації роблять дуже важливу справу, тому бажаємо Вам наснаги, творчих злетів та сподіваємось на співпрацю в подальшому.»

Березень 2012 р.       З повагою, директор О.О.Авраменко.

 

 

 
Copyright © 2008. Всі права захищені
м. Київ, 03113, пров. Артилерійський, 7-9