Корисні лінки
 
Доступ до публічної інформації

Місце для роботи запитувачів з документами, що містять публічну інформацію - Управління ВД ФССНВ у м. Києві (поштова адреса: 03113, м. Київ, пров. Артилерійський , 7-9, кімната №8).

Контактний телефон відповідальної особи з питань організації доступу до публічної інформації та звернень громадян - 585-20-11*127, факс - 585-20-11, електронна адреса  uprav@skif.com.ua

 Графік прийому громадян

керівництвом управління виконавчої дирекції Фонду

 Закон України   "Про доступ до публічної інформації"
 
 Форма  подання запиту  на отримання публічної інформації   
                       - у письмовому вигляді (за телефоном)
                       - електронною поштою

 Види документів , якими володіє  Управління ВД ФССНВ у м. КиєвіПорядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні управління ВДФССНВ  у м. Києві
 

Порядок   складання та подання  запиту на інформацію

 

Інформація про роботу із запитами про доступ до публічної інформації,які надійшли до  управління ВД ФССНВ у м. Києві у 2014 році.

Інформація про роботу із запитами про доступ до публічної інформації, які надійшли до управління ВД ФССНВ у м. Києві у  2013 році.

Інформація про роботу із запитами про доступ до публічної інформації, які надійшли до управління ВД ФССНВ у м. Києві у  2012 році.

Інформація про роботу із запитами про доступ до публічної інформації, які надійшли до управління ВД ФССНВ у м. Києві у  2011 році.

 

 
Copyright © 2008. Всі права захищені
м. Київ, 03113, пров. Артилерійський, 7-9