#
 
Корисні лінки
 
17 | 09 | 2014
Відбулися фінальні змагання ІІ Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу»

11-12 вересня в адміністративному центрі Закарпатської області, мальовничому місті Ужгороді відбулися фінальні змагання ІІ Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

Спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» -  це відкритий спортивний захід, що вже вдруге проводиться у всеукраїнському масштабі з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних можливостей та реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство.

У цих змаганнях взяли участь представники 23-х регіонів країни та команда з міста Києва. Всі шість видів спорту які були представлені на спартакіаді, а це армспорт, бомбаскет (кидання м'яча в баскетбольний кошик), гирьовий спорт, дартс, настільний теніс та шахи, знайшли своїх призерів. Всі учасники змагань отримали масу позитивних вражень, а переможці у шести видах спорту свої нагороди.

У загальнокомандному заліку перемогу достатньо впевнено здобула команда спортсменів з Житомирської області (272 залікових очки). Друге загальнокомандне місце посіла збірна команда Одеської області (248 залікових очок). А трійку лідерів замкнула команда спортсменів з Волинської області (219 залікових очки).

Надзвичайно приємно відзначити той факт, що команда з Києва цього року значно покращила власний минулорічний результат, піднявшись із чотирнадцятого аж на п’яте місце. Можна впевнено сказати, що це не лише згуртована команда кращих спортсменів серед потерпілих на виробництві столиці, але й дуже дружній колектив справжніх товаришів.  Хочеться подякувати усім членам команди, що відстоювати честь свого міста та представляли Київ на фінальних змаганнях спартакіади «Сила духу», а саме:

Наталії Дмитренко та Олександру Виннику (настільний теніс),
Ігорю Кучеру та Тетяні Галатюк (бомбаскет),
Сергію Легкобиту (шахи),
Валерію Гайворонському і Анатолію Пастуху (армспорт),
Олександру Загіці та Олександру Курному (гирьовий спорт),
Альоні Поліщук та капітану команди Андрію Костюку (дартс).

Серед цих імен більша половина спортсменів минулого року брала участь у змаганнях І-ї Всеукраїнської спартакіади у місті Алушта, тому, завдяки цьому досвіду, цьогорічні їх виступи були більш впевненими та успішними. Дуже гарно себе проявили і дебютанти в команді, показавши справжній клас у своїх видах спорту. Зокрема бронзову медаль у змаганнях з дартсу здобула киянка Альона Поліщук, а Ігор Кучер та Тетяна Галатюк вибороли кубок за третє місце у командному заліку в змаганнях з бомбаскету. У ваговій категорії до 90 кг в змаганнях із армспорту киянин Валерій Гайворонський також посів третю сходинку. А минулорічна бронзова призерка з настільного тенісу Наталія Дмитренко цього року посіла п’яте місце.

У підсумку команда Києва набрала 210 залікових очок та посіла п’яте загальнокомандне місце. Всього 5 очок не вистачило киянам, щоб наздогнати найближчих противників – команду з Дніпропетровщини та 9 очок до бронзового призера – команди з Волині.

На урочистій церемонії закриття ІІ Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» директор виконавчої дирекції Фонду Валерій Акопян нагородив команди-переможниці з Житомирської, Одеської та Волинської областей та вручив їм головні великі кубки спартакіади.

У заключному слові Валерій Григорович підвів підсумки програми фінальних змагань спартакіади, зазначивши, що спартакіада надала можливість проявити її учасникам свою майстерність, свої найкращі спортивні і людські якості, та висловив слова подяки господарям змагань за створені всі належні умови для успішного проведення фіналу.

Ми також в свою чергу щиро вітаємо призерів спартакіади та всіх без винятку її учасників із нашою спільною перемогою та з цим чудовим святом спорту та сили духу, яке відбулося завдяки ініціативі керівництва Фонду. Окремих теплих слів заслуговують наші колеги з управління ВД Фонду в Закарпатській області, які гостинно прийняли гостей, учасників змагань з усіх регіонів нашої країни, забезпечили житлом, харчуванням, спортивною базою для проведення змагань і на високому професійному рівні провели ІІ Всеукраїнську спартакіаду серед інвалідів праці «Сила духу».

 
Copyright © 2008. Всі права захищені
м. Київ, 03113, пров. Артилерійський, 7-9