#
 
Корисні лінки
 
31 | 07 | 2015
Інвалідність спорту не перешкода

Спливають останні миттєвості липня, напруженого і спекотного стержня літа. Пригадуючи події з повсякденної діяльності Управління протягом місяця, що минає, найяскравіше закарбувалися в пам’яті спортивні баталії між потерпілими на виробництві столиці у рамках відбіркових змагань ІІІ Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу». Про дану спортивну подію і піде далі мова.

Уже третій рік поспіль потерпілі на виробництві міста Києва збираються, аби помірятися у силі, влучності та спритності. Цього року вони зібралися 18 липня у спортивному комплексі Київського національного торгово-економічного університету, саме тут і відбулася IIІ Київська міська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу».

Тієї суботи всі охочі взяли участь в наступних видах спорту: настільний теніс, шахи, армспорт, дартс, бомбаскет (кидання м’яча у баскетбольне кільце) та гирьовий спорт.

Відкрила змагання начальник Управління Ірина Протченко, яка у своєму виступі привітала учасників змагань та побажала їм спортивних успіхів. Також вона зачитала вітальний лист, що надійшов від директора виконавчої дирекції Фонду Валерія Акопяна з побажанням кожному продемонструвати свої найкращі риси та піднятися на почесний п'єдестал переможців і гідно представити свій край у фінальних змаганнях.

Переможцями та призерами з настільного тенісу серед чоловіків стали: Євген Кирилов — І місце, Олександр Швець — ІІ місце, Олександр Винник — ІІІ місце, серед жінок призеркою визнано Наталію Дмитренко, ІІ місце посіла Інна Верещагіна.

Перемогу в турнірах з шахів здобув Дмитро Тарасенко, на другому місці — Севді Алієв, третє призове місце посів Юрій Шевченко.

 
 

 

Неймовірними за напругою видалися змагання з армспорту. Тут учасники виступали одразу в трьох вагових категоріях — 70 кг, 90 кг та 90 кг+. У найлегшій категорії перемогу святкував В’ячеслав Бовкунович. У ваговій категорії 90 кг місця розподілилися наступним чином: І місце — Олександр Будніченко, ІІ місце — Олексій Романець. А ось у найважчій категорії рівних не було Анатолію Пастуху, одразу ж за ним на п’єдестал піднявся Олександр Курний.

Цьогоріч мені вже вдруге доводилося відстоювати звання чемпіона, – ділиться враженнями неодноразовий переможець спартакіади Анатолій Пастух. – Всі суперники мали свою тактику, потрібно було підлаштовуватися під кожного. Мабуть, мені допомогло те, що раніше я займався спортом, тому маю гарну фізичну форму. Однак сила у цьому виді — це півсправи, головне — мати неабияку витримку. Сутички тривають лише кілька секунд, тому потрібно вичікувати зручного моменту для атаки і потім дотиснути суперника».

У змаганнях з дартсу переможцем став Андрій Костюк, В’ячеслав Бовкунович посів друге місце, третє місце у Анатолія Могиля; у жінок лідерство у Альони Поліщук, а Тетяна Галатюк та Віра Содоль посіли друге та третє призові місця відповідно.

Одним із видів змагань спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» був бомбаскет, де, за результатами поєдинків, місця розподілилися наступним чином. Чоловіки: І місце — В’ячеслав Романов, ІІ місце — Валентин Орлов, ІІІ місце — Анатолій Могиль; у жінок: І місце завоювала Тамара Євсеєнко, ІІ — Галина Кліваденко, а ІІІ — Віра Содоль.

За результатами турніру буде сформована збірна команда Києва, яка візьме участь у III Всеукраїнській спартакіаді інвалідів праці «Сила духу» в місті Ужгород на базі спортивного комплексу «Юність» з 9 по 12 вересня 2015 року.

Артем Бодня

 
Copyright © 2008. Всі права захищені
м. Київ, 03113, пров. Артилерійський, 7-9