#
 
Корисні лінки
 
08 | 10 | 2015
Нові спортивні здобутки потерпілих на виробництві у м. Києві

Потерпілий на виробництві, що перебуває на обліку в Управлінні, Севді Алієв здобув блискучу перемогу в змаганнях з шашок на турнірі з шахів та шашок "Меморіал Петра Коваля" в рамках Фестивалю "KYIV IQ GAMES".

Взаємодія працівників Управління ВД Фонду у м. Києві з КМО ФСТ «Спартак», започаткована під час проведення Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу», приносить нові позитивні і плідні результати.

Так, завдяки люб’язній пропозиції про подальшу співпрацю з боку керівництва фізкультурноно-спортивного товариства, працівники Управління мають можливість долучати усіх бажаючих потерпілих на виробництві у місті Києві до участі у різноманітних спортивних змаганнях, які організовує Київська міська організація ФСТ «Спартак».

3 жовтня у Будинку вчених  НАН України відбувся один з таких заходів, а саме – турнір з шахів та шашок "Меморіал Петра Коваля" в рамках Фестивалю "KYIV IQ GAMES" за програмою IV Київської міської спартакіади «Здоровий  киянин».

У турнірі брали участь команди від різних столичних підприємств. Управління ВД Фонду у м. Києві також не стало винятком, представивши команду з числа потерпілих на виробництві, що перебувають на обліку в Управлінні.

Приємно відзначити той факт, що дебют у подібних змаганнях для Управління склався напрочуд вдало, і , головним чином, завдяки особистим досягненням членів команди.

Зокрема у змаганнях з шахів команда Управління посіла шосте місце, завдяки результатам Юрія Шевченко, який в особистому заліку посів сьому сходинку.

І значно кращі показники ми отримали у змаганнях із шашок. Тут нашому представнику Севді Алієву не було рівних. Він здобув впевнену перемогу в даному турнірі, а також вивів команду на третє загальнокомандне місце.

«Дякую Вам за те, що залучаєте нас до спортивних змагань, даючи нам можливість проявити свої кращі здібності, – ділиться з нами емоціями після змагань Севді Алієв. –Адже, хоч ми і втратили працездатність, проте не втратили найголовнішого – силу духу, силу волі!»

Також варто зазначити, що переможцем турніру з шашок стала команда Серійного заводу "АНТОНОВ", а в турнірі з шахів перше місце зайняла команда "КИЇВЖИТЛОСПЕЦЕКСПЛУАТАЦІЯ".

У програмі Фестивалю "KYIV IQ GAMES" також проходив турнір з спортивного бріджу та інтелектуальна гра "Мафія".

 
Copyright © 2008. Всі права захищені
м. Київ, 03113, пров. Артилерійський, 7-9