#
 
Корисні лінки
 
15 | 12 | 2015
Відбулася церемонія нагородження «Спартаківець року»

10 грудня в колонній залі Київської міської державної адміністрації за участю начальника Управління Ірини Протченко відбулася урочиста церемонія нагородження фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» «Спартаківець року».

У церемонії нагородження взяли участь представники органів державної та місцевої влади, громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, олімпійські чемпіони, спортсмени, ветерани спорту, тренери, юні вихованці товариства «Спартак», а також керівники компаній та організацій, які співпрацюють з Київською міською організацією ФСТ «Спартак».

Захід присвятили 80-ти річчю товариства та 10-ти річчю відродження Київської міської організації ФСТ «Спартак». Найкращих обирали у 12-ти номінаціях. За підсумком змагань, проведених товариством протягом року, відбулося 25 спортивних заходів. У них взяли участь 43 збірні команди трудових колективів столиці, а це близько 10000 учасників.

Управління ВД Фонду у місті Києві було нагороджено у номінації «Сильні духом» – за організацію та проведення ІІІ Київської міської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу», участь у фінальних змаганнях ІІІ Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу», а також за долучення потерпілих на виробництві у місті Києві до інших спортивних змагань, що проводилися товариством «Спартак» протягом року.

Начальник Управління Ірина Протченко щиро подякувала організаторам за отриману нагороду. Ірина Юріївна зазначила, що це відзнака тої плідної праці, яку проводить колектив Управління спільно з КМО ФСТ «Спартак» задля  соціально-психологічної адаптації потерпілих на виробництві, залучення їх до активної участі у громадському житті та зміцнення здоров'я засобами фізичної культури та заняття спортом.

 
Copyright © 2008. Всі права захищені
м. Київ, 03113, пров. Артилерійський, 7-9