#
 
Корисні лінки
 
30 | 12 | 2015
Триває робота щодо погашення заборгованості

23 та 24 грудня в Оболонській та Дніпровській райдержадміністраціях міста Києва за участю працівників Управління відбулися засідання тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та інших соціальних виплат у відповідних районах столиці.

У даних засіданнях взяли участь представники ДПІ, пенсійного фонду, центру зайнятості, управління статистики, керівники підприємств, що мають заборгованість із виплати заробітної плати, відповідних районів.

Від Управління були присутні головний спеціаліст сектору  роботи зі страхувальниками  Лівобережного відділу Управління Ігор Алентьєв – в Оболонській РДА та завідувач сектору  роботи зі страхувальниками Лівобережного відділу Управління Ірина Косменюк – у Дніпровській РДА відповідно.

Під час своїх виступів представники Управління зверталися до роботодавців з проханням докласти максимум зусиль для врегулювання даної ситуації та прискорити темпи погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам на власних підприємствах. Також фахівці Управління у своїх виступах висвітлювали питання практичного застосування Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 
Copyright © 2008. Всі права захищені
м. Київ, 03113, пров. Артилерійський, 7-9