#
 
Корисні лінки
 
27 | 07 | 2017
Обговорено питання щодо соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

З 21 по 27 липня в приміщеннях Управлінь праці та соціального захисту населення п’яти районних держадміністрацій відбулися  засідання комісій з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за участю працівників Управління.

Такі засідання було проведено в Управліннях праці та соціального захисту населення Дарницької, Оболонської, Дніпровької, Печерської та Шевченківської районних державних адміністрацій.

У роботі комісій взяли участь представники районних Управлінь праці та соціального захисту населення, члени відповідних комісій, представники районних структур СБУ, ДМС, НП, управлінь Пенсійного фонду, а також начальники Лівобережного та Правобережного відділів Управління ВД Фонду у м. Києві Надія Рибалко та Олександр Сіренко. Було розглянуто надані документи і вирішено питання призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Всі рішення членами комісії були прийнятті відповідно до чинного законодавства. Під час проведення заходу представники Управління ВД Фонду також ознайомили  присутніх з діяльністю управління щодо надання соціальних послуг потерпілим на виробництві.

 
Copyright © 2008. Всі права захищені
м. Київ, 03113, пров. Артилерійський, 7-9