#
 
Корисні лінки
 
27 | 07 | 2017
Погашення заборгованості на постійному контролі

26 і 27 липня в приміщеннях Дніпровської та Оболонської РДА за участю працівників Управління відбулися засідання робочих груп з питань своєчасності і повноти сплати податків і погашення заборгованості із виплати заробітної плати та інших соціальних виплат.

До участі в даних заходах долучилися 14 страхувальників Дніпровського та 35 страхувальників Оболонського районів, що мають заборгованість по платежах. У засіданні також взяли участь представники  Управління праці та соціального захисту населення даних районів, ДПІ, районних управлінь Пенсійного фонду та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, територіальної інспекції праці, районних центрів зайнятості, Управління статистики, а також завідувач сектору по роботі зі страхувальниками Лівобережного відділу управління ВД Фонду у місті Києві Ірина Косменюк – у Дніпровській РДА та головний спеціаліст сектору по роботі зі страхувальниками Лівобережного відділу управління ВД Фонду у місті Києві Ігор Алентьєв -  в Оболонській РДА відповідно.

Ірина Василівна та Ігор Дмитрович звернулися до страхувальників з проханням якнайвідповідальніше підійти до вирішення проблеми з погашенням заборгованості з виплати заробітної плати працівникам на їх підприємствах. Також під час своїх виступів вони висвітили питання практичного застосування Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Усі присутні роботодавці відзвітували про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати та інших соціальних виплат на власних підприємствах. Після чого було винесено рішення комісії щодо необхідності складання графіків погашення заборгованості та доручено боржникам чітко їх дотримуватись.

 
Copyright © 2008. Всі права захищені
м. Київ, 03113, пров. Артилерійський, 7-9